Predstavljamo Dževada Harbaša iz Bihaća

dzevad_harbasDževad Harbaš rođen je u Bihaću. Školovao se u Bihaću, Sarajevu i Banjoj Luci. Sudbina se tragično poigrala s njim i kao mlad doživljava nesreću. Zbog povreda koje je zadobio odlazi u invalidsku penziju.

Spriječen bolešću da se dalje usavršava, knjiga postaje njegova najveća ljubav i utjeha. Kao mlad čovjek u penziji sa beskrajnim slobodnim vremenom, posvetio je svoje dane, sate i minute u prikupljanju autentičnih događaja iz historije, geografije, mitologije, sporta, filma itd. Kao veliki zaljubljenik u kviz, izdaje tri knjige o kvizovima, i to: „Kvizologija za sve uzraste“, „Kvizologija 2” i „Kvizologija 3“.

Njegova nova knjiga naziva “Priče iz naših avlija” je nostalgična knjiga, puna emocija i komičnih trenutaka, koja vas kao vremeplov, vraća u dobra stara vremena… Knjiga sadrži 40 priča sa slikama na 200 stranica.

bihac.net

Provjerite također

Treća hrvatska ofenziva za “konstutivni narod”

Ne pišu samo B. Izetbegović i D. Zvizdić evropskim institucijama, piše i Hrvatsko MVP, ali …

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *